Interneto svetainės kūrimas, pasitelkiant turinio valdymo sistemą TVS

Svetainė su turinio valdymo sistema (TVS) už 1 Lt

Ar galėjote patikėti, jog galėsite susikurti nuosavą įmonės ar asmenininę interneto svatainę tik už 1 Litą?

Jeigu Jūs esate čia, turbut puikiai suprantate apie internetinės svetainės teikiamą naudą. Verslui tai yra puiki galimybė plačiau papasakoti visuomenei apie Jūsų įmonę bei jos veiklą, patirtį, pateikti darbų pavyzdžių. Tokiu būdų klientas labiau ima pasitikėti Jumis, ir taip svetainės lankytojas tampa potencialiu klientu. Mes stengėmės padėti šioje situacijoje, ir nuo šiol siūlome interneto svetainių kūrimo paslaugą.

Šiuolaikinė interneto svetainė turi būti lanksti, lengvai redaguojama, puikiai atrodanti ir patogi. Pristatome novatorišką ir spėjusią pateisinti viltis turinio valdymo sistemą "Sitemaker". Ši moderni, tačiau nesudėtinga sistema leis Jums sukurti interneto svetainę atlikus tik nesudėtingus 5 žingsnius. Leidžiame nemokamai pamėginti sukurti interneto svetainę ir administruoti ją patiems naudojant mūsų pateiktą TVS. Tam nereikalinga net registracija. Per pirmas darbo minutes perprasite šios turinio valdymo sistemos paprastumą ir mėgausitės jos galimybėmis. Mūsų novatoriška turinio valdymo sistemą siūlo iki 4500 skirtingų svetainės web dizaino variantų, todėl Jūs sutaupysite pinigų skirtų web dizainerio paslaugoms. Svetainės koregavimams atlikti nėra būtini specialūs apmokymai, juos galės atlikti net Jūs pats ar Jūsų sekretorė. Įsitikinkite tuo patys.

Svetainių kūrimas 5 žingsniais

Greitas interneto svetainės kūrimas dažnai nėra pagrindinis kriterijus, Jums svarbus ir patogus jos administravimas. Su Sitemaker svetainę susikursite taip greitai, kiek patys jėgų tam skirsite. Svetainės administravimui nereikės diegti papildomos programinės įrangos - visas administravimas turinio valdymo sistemos dėka vyksta interneto naršyklės lange, ir tai Jūsų neriboja - korekcijas galėsite atlikti iš bet kurio kompiuterio turinčio interneto ryšį ir interneto naršyklę.

Jūsų patogumui mes stengiamės teikti kompleksines paslaugas, ko pasekoje nuo šiol pas mus galite ne tik susikurti interneto svetainę, bet ir nesirūpinti dėl jos talpinimo ar internetinio adreso registravimo.

Domeno tikrinimas

Užimtas Lt
Siūloma kaina: Lt/vnt.
Vardas
Telefonas
El. paštas
Adresas
Miestas
Įm./asm. kodas
PVM kodas
Užsakyti planą "SiteMaker" šiai svetainei
AČIŪ už registraciją, į Jūsų el. paštą buvo išsiųsta informacija dėl tolimesnių veiksmų.
Satininė patalynė Auto dažymas Sarvo durys Lietuva Anglija
Interneto adresai už tavo kainą
Rekuperatoriai
Nauji butai Kaune
Siuntos į Daniją