Interneto svetainės kūrimas, pasitelkiant turinio valdymo sistemą TVS

Hostingas ir puslapių talpinimas

Mes stengiamės savo klientams pasiūlyti kompleksinius sprendimus - patikimos puslapių talpinimo (hostingo) paslaugos bei kliento internetinių adreso registravimas - vieni iš jų.

Susikūrus interneto svetainę su SiteMaker, Jums nereiks ieškoti kur ją laikyti ar saugoti jog ji būtų pasiekiama visam pasauliui. Mūsų siūlomas hostingo planas "SiteMaker" pilnai patenkins Jūsų poreikius saugant (hostinant) svetainę, foto medžiagą, prekių katalogus bei kitą Jums aktualią media informaciją. Hosting'as - serverio nuomos paslaugos. Jos reikalingos tam, kad galėtumėte laikyti intenerneto svetainę internete ir ją galėtų pasiekti lankytojai internetu naršyklėje suvedę tiesiog Jūsų įmonės internetinį adresą. Web hostingas mūsų serveriuose Jums siūlomas iš karto, kai tik užsisakysite svetainės kūrimą už 1 Lt. Taip stengiamės palengvinti Jūsų įmonės "apsigyvenimą" internete.

Hostingo paslaugos skiriasi vienos nuo kitų pagal keletą kriterijų. Pagrindiniai jų yra: kokioje šalyje yra laikomi hostingui naudojami serveriai, serverių prisijungimo prie interneto greitis, serverio pajėgumai, skiriama disko vieta vartotojo duomenims, operacinė sistema naudojam serveryje bei palaikomos programos ir programavimo kalbos serveryje. Mūsų visi serveriai laikomi išskirtinai tik Lietuvoje, o kadangi dauguma lietuvos IPT (Interneto Paslaugų Tiekėjų) naršymo greičio į Lietuvą neriboja, Jūsų svetainė užsikraus vartotojams maksimaliai greitai. Kiekvienai svetainei skiriama 1000 Mb (1 Gb) duomenų saugojimui, o to pakaktų net virš 3000 internernetui pakankamos kokybės (~300 Kb) nuotraukų saugojimui. Duomenys saugomi greituose 1000 rpm (apsisukimų per minutę) diskuose, kurių atsarginės kopijos daromos tris kartus per parą. Serveriuose veikia greitos bei nuolat atnaujinamos UNIX operacinės sistemos. Taip pat galėsite susikurti neribotą skaičių elektroninio pašto dėžučių, kurias galėsite tikrinti naudojantis bet kuria pašto programa iš kompiuterio ar mobiliojo įrenginio per POP3 protokolą, arba tiesiog be jokių specialių programų ir limitų ją pasieksite elementaria interneto naršykle su interneto ryšiu. Nuo šiol kiekvienas darbuotojas ar įmonės skyrius galės turėti elektroninio pašto dėžutę su įmonės pavadinimu (vardas@jusuimone.lt), nebepopuliarindami nemokamo pašto tiekėjų.

Domeno tikrinimas

Užimtas Lt
Siūloma kaina: Lt/vnt.
Vardas
Telefonas
El. paštas
Adresas
Miestas
Įm./asm. kodas
PVM kodas
Užsakyti planą "SiteMaker" šiai svetainei
AČIŪ už registraciją, į Jūsų el. paštą buvo išsiųsta informacija dėl tolimesnių veiksmų.
Satininė patalynė Auto dažymas Sarvo durys Lietuva Anglija
Interneto adresai už tavo kainą
Rekuperatoriai
Nauji butai Kaune
Siuntos į Daniją